Viser resultater 1 til 10 av 10

Tråd: Innsamling Server 4 Runde 7 (13.07.15 - 20.03.17)

  1. #1

    Standard Innsamling Server 4 Runde 7 (13.07.15 - 20.03.17)



    Kjære spillere.

    Solen hadde allerede gått ned, men arbeiderne i verdensbyen WW Hun var 16 jobbet videre for å fullføre deres vidunderlige monument. Rundt kl 16:34 ble en arbeider ferdig med den største og mest formidable bygningen i Travians historie siden fallet av det Natariske riket.

    Sammen med sin allianse "SL16" var "Burbs" den første til å bli ferdig med konstruksjonen, ved bruk av millioner av ressurser og flere hundre tusen modige soldater i forsvar, og vil derfor få tittelen "Vinneren av denne tidsalderen".

    Til slutt var "Phantorang" herskeren over det største riket, fulgt av "Sif" og "Bowser".

    Den mektigste og mest grusomme hærføreren var "Svarten" mens "Burbs" var den mest vellykkede forsvareren, som slaktet sine fiender ved portene, og landet rundt hans byer var fylt med blod.

    Med vennlig hilsen,
    Travian-teamet Norge

    Moderatorene jobber på frivillig basis og er derfor ikke tilgjengelig 24 timer i døgnet.

  2. #2

    Standard

    Klar for Hall of Fame

    Serverstatistikk:
    (informasjon fra Community Manager eller Multihunter)
    Serverstart: 13.07.15
    Artefakter: 21.10.15
    Verdens Underverk: Fra start
    Byggeplaner: 29.01.16
    Serverslutt: 20.03.16

    Serverinformasjon: (informasjon fra Community Manager eller Multihunter)
    T-versjon: 4.4
    Natarene: Fra start
    Antall spillere: 123
    Serverlengde: 252 dager

    Stammeinformasjon: (fra Konto)
    Stamme Registrert Prosent
    Germaner: 25 20.3%
    Romer: 44 35.8%
    Galler: 53 43.1%

    Største romere: Ta med antall Landsbyer og innbyggere også.
    1. 2. Sif {~TK~} 26539 29 Romere
    2. 3. Bowser SL16 25572 28 Romere
    3. 7. Trufi SL16 21349 27 Romere
    4. 9. Johnny xXx 19543 23 Romere
    5. 13. Juletre S&L 18161 23 Romere
    6. 17. Rummy SL16 16302 21 Romere
    7. 18. Artificial AI SL16 15536 20 Romere
    8. 27. Hufsa SL16 12693 16 Romere
    9. 28. Zenzei SL16 12364 19 Romere
    10. 30. vegard SL16 11470 15 Romere

    Største Germanere: Ta med antall Landsbyer og innbyggere også.
    1. 4. Svarten SL16 22489 25 Germanere
    2. 6. phoenix SL16 21740 28 Germanere
    3. 8. Gruffalo SL16 19564 26 Germanere
    4. 15. Heck SL16 17671 26 Germanere
    5. 21. Dyreparken SL16 14942 21 Germanere
    6. 22. Burbs SL16 14406 21 Germanere
    7. 23. Genghis Swan SL16 14271 19 Germanere
    8. 25. Nusse1 SL16 14011 20 Germanere
    9. 26. marvin SL16 13165 17 Germanere
    10. 33. Aethalas S&L 10613 16 Germanere

    Største Gallere: Ta med antall Landsbyer og innbyggere også.
    1. 1. Phantorang SL16 29653 28 Gallere
    2. 5. Tyven - 21743 25 Gallere
    3. 10. Hajse {~TK~} 19406 27 Gallere
    4. 11. Zoran HX7 18896 24 Gallere
    5. 12. hr skorpi N.V.A. 18578 24 Gallere
    6. 14. Stannis Se & Le 18063 23 Gallere
    7. 16. Bolgen94 SL16 17483 25 Gallere
    8. 19. Legolas S&L 15397 21 Gallere
    9. 20. Tull S&L 15132 24 Gallere
    10. 24. flaffy SL16 14111 22 Gallere

    Sluttspillet:
    Verdens Underverk
    (ta med koordinater på alle WW-byene, samt WW-navnet)
    VU: (13)

    Eier Allianse VU Landsbyer Koordinater
    1. Burbs SL16 100 She looked 16 (100|0)
    2. Natarene 0 Verdens Underverk (0|0)
    3. Natarene 0 WW Village (100|100)
    4. Sif {~TK~} 0overraskelse(100|-100)
    5. Natarene 0 WW Village (-5|-11)
    6. Natarene 0 WW Village (9|-8)
    7. Natarene 0 WW Village (11|6)
    8. Natarene 0 WW Village (0|100)
    9. Natarene 0 WW Village (-100|100)
    10. Natarene 0 WWVillage (-100|0)
    11. Natarene 0 WW Village (-100|-100)
    12. Natarene 0 WW Village (0|-100)
    13. Natarene 0 WW Village (-2|12)
    14. Natarene 0 Se&Lær Ulven kommer! (-12|2)


    Byggeplanholdere:
    1. Verdens Underverk byggeplan
    Skattkammer: 10, Effekt: landsby Natarene -
    2. Verdens Underverk byggeplan
    Skattkammer: 10, Effekt: landsby Heck SL16
    3. Verdens Underverk byggeplan
    Skattkammer: 10, Effekt: landsby Natarene -
    4. Verdens Underverk byggeplan
    Skattkammer: 10, Effekt: landsby Natarene -
    5. Verdens Underverk byggeplan
    Skattkammer: 10, Effekt: landsby Natarene -
    6. Verdens Underverk byggeplan
    Skattkammer: 10, Effekt: landsby Natarene -
    7. Verdens Underverk byggeplan
    Skattkammer: 10, Effekt: landsby Athene S&L
    8. Verdens Underverk byggeplan
    Skattkammer: 10, Effekt: landsby Gruffalo SL16
    9. Verdens Underverk byggeplan
    Skattkammer: 10, Effekt: landsby kvaas S&L
    10. Verdens Underverk byggeplan
    Skattkammer: 10, Effekt: landsby Natarene -
    11. Verdens Underverk byggeplan
    Skattkammer: 10, Effekt: landsby Natarene -
    12. Verdens Underverk byggeplan
    Skattkammer: 10, Effekt: landsby Burbs SL16
    13. Verdens Underverk byggeplan
    Skattkammer: 10, Effekt: landsby Natarene -

    Unik Artefakt:
    1. Unik Solide bygninger (‎5‬×‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Burbs SL16

    2. Unik Raskere tropper (‎2‬×‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Genghis Swan SL16

    3. Unik Spion (‎10‬×‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Bowser SL16

    4. Unik Mindre kornforbruk (‎1‬‬/2‬‬‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Svarten SL16

    5. Unik Raskere troppetrening (‎1‬‬/2‬‬‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Juletre S&L

    6. Unik Hemmelig jordkjeller/tilfeldig mål (‎500‬×‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Bolgen94 SL16

    7. Unik Narrens artefakt (‎100‬×‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto

    Natarene:

    TOPP 10 SPILLERE:
    De mest suksessrike angripere: (De 10 største)
    1. Bowser 292602
    2. Phantorang 252295
    3. Svarten 151597
    4. phoenix 130774
    5. Strategen 41333
    6. Frantz 32909
    7. Nusse1 32812
    8. slave 25292
    9. Burbs 23182
    10. Hufsa 19800

    De mest suksessrike forsvarerne: (De 10 største)
    1. Burbs 14406 21 6783746
    2. Svarten 22489 25 559919
    3. Genghis Swan 14271 19 217940
    4. kickenn 9024 14 183864
    5. Juletre 18161 23 176024
    6. Johnny 19543 23 161924
    7. phoenix 21740 28 145000
    8. Zenzei 12364 19 136963
    9. Svalbard 7648 12 136481
    10. Legolas 15397 21 102391

    De største spillerne: (De 10 største)
    1. Phantorang SL16 29653 28
    2. Sif {~TK~} 26539 29
    3. Bowser SL16 25572 28
    4. Svarten SL16 22489 25
    5. Tyven - 21743 25
    6. phoenix SL16 21740 28
    7. Trufi SL16 21349 27
    8. Gruffalo SL16 19564 26
    9. Johnny xXx 19543 23
    10. Hajse {~TK~} 19406 27

    De største heltene: (Spiller, Nivå, Erfaring)
    1. slave 234 1378687
    2. Zenzei 215 1162722
    3. Svarten 192 928636
    4. Bowser 179 812671
    5. Genghis Swan 176 784598
    6. Artificial AI 175 778761
    7. FateZero 165 686521
    8. Equix 165 685785
    9. Borny 163 668868
    10. Tyven 161 653404

    De største landsbyene: (Landsbynavn, Spiller, Pop, Koordinater)
    1. 02 Gates Of Hell Bowser 1302 ‎(51‬‬|12‬‬)
    2. Chicobarcas Landsby Chicobarca 1288 ‎(37‬‬|-23‬‬)
    3. A(Scorpia) hr skorpi 1261 ‎(-32‬‬|-46‬‬)
    4. Varg knodre 1246 ‎(-36‬‬|-31‬‬)
    5. 02 Belial FateZero 1242 ‎(45‬‬|-6‬‬)
    6. 00 croplock warM. slave 1222 ‎(74‬‬|13‬‬)
    7. Fibonacci Sequence Artificial AI 1202 ‎(49‬‬|68‬‬)
    8. #ZXL Zoran 1200 ‎(4‬‬|-31‬‬)
    9. 13a Flabbergaster Phantorang 1189 ‎(23‬‬|-47‬‬)
    10. 01 Apebyen Gruffalo 1181 ‎(56‬‬|-6‬‬)

    TOPP 10 ALLIANSER
    De beste allianser Angrep:
    1. SL16 31 194400 6026386
    2. S&L 24 183233 4397583
    3. xXx 4 386777 1547109
    4. {~TK~} 3 205602 616807
    5. Norge 1 370588 370588
    6. N.V.A. 11 19567 215233
    7. HX7 1 16493 16493
    8. Norge II 1 12176 12176
    9. TU 1 9552 9552
    10. Legend 2 4313 8626

    De beste allianser Forsvar:
    1. SL16 31 281374 8722593
    2. S&L 24 240558 5773399
    3. xXx 4 193672 774687
    4. N.V.A. 11 31062 341686
    5. SAM 1 93411 93411
    6. {~TK~} 3 30700 92100
    7. Norge 1 81781 81781
    8. TU 1 33706 33706
    9. Legend 2 4182 8363
    10. HX7 1 8083 8083

    De største alliansene:

    1. SL16 31 14008 434233
    2. S&L 24 8698 208756
    3. N.V.A. 11 8326 91581
    4. {~TK~} 3 17644 52932
    5. xXx 4 11349 45397
    6. HX7 1 18896 18896
    7. Se & Le 1 18063 18063
    8. SAM 1 7153 7153
    9. DS 2 2268 4535
    10. Legend 2 1579 3157
    Sist endret av sommerfuglen : 2016-05-23 kl 09:47

    Moderatorene jobber på frivillig basis og er derfor ikke tilgjengelig 24 timer i døgnet.

  3. #3

    Standard De største spillerne

    1. Phantorang SL16 29653 28 Gallere
    2. Sif {~TK~} 26539 29 Romere
    3. Bowser SL16 25572 28 Romere
    4. Svarten SL16 22489 25 Germanere
    5. Tyven - 21743 25 Gallere
    6. phoenix SL16 21740 28 Germanere
    7. Trufi SL16 21349 27 Romere
    8. Gruffalo SL16 19564 26 Germanere
    9. Johnny xXx 19543 23 Romere
    10. Hajse {~TK~} 19406 27 Gallere
    11. Zoran HX7 18896 24 Gallere
    12. hr skorpi N.V.A. 18578 24 Gallere
    13. Juletre S&L 18161 23 Romere
    14. Stannis Se & Le 18063 23 Gallere
    15. Heck SL16 17671 26 Germanere
    16. Bolgen94 SL16 17483 25 Gallere
    17. Rummy SL16 16302 21 Romere
    18. Artificial AI SL16 15536 20 Romere
    19. Legolas S&L 15397 21 Gallere
    20. Tull S&L 15132 24 Gallere
    21. Dyreparken SL16 14942 21 Germanere
    22. Burbs SL16 14406 21 Germanere
    23. Genghis Swan SL16 14271 19 Germanere
    24. flaffy SL16 14111 22 Gallere
    25. Nusse1 SL16 14011 20 Germanere
    26. marvin SL16 13165 17 Germanere
    27. Hufsa SL16 12693 16 Romere
    28. Zenzei SL16 12364 19 Romere
    29. Smurfa SL16 11927 18 Gallere
    30. vegard SL16 11470 15 Romere
    31. ivanthered SL16 11172 18 Romere
    32. CaptainPicard xXx 10868 21 Romere
    33. Aethalas S&L 10613 16 Germanere
    34. Mrcringemaster - 10551 15 Gallere
    35. shapa S&L 10541 17 Germanere
    36. Kolapjan S&L 10221 14 Germanere
    37. Raggarolf S&L 10098 14 Germanere
    38. knodre N.V.A. 9941 13 Romere
    39. Pus N.V.A. 9820 15 Gallere
    40. Athene S&L 9760 1
    41. Frantz N.V.A. 9621 14
    42. Chicobarca N.V.A. 9426 11
    43. kvaas S&L 9360 16
    44. FateZero SL16 9055 11
    45. kickenn S&L 9024 14
    46. aceral1921 SL16 8984 16
    47. amaab SL16 8763 13
    48. Strategen SL16 8685 11
    49. mrBuell N.V.A. 8597 18
    50. slave SL16 8483 14
    51. Cap S&L 8401 14
    52. kalizi SL16 8273 13
    53. baf xXx 8268 11
    54. Centurion - 8262 12
    55. tunaking SL16 8180 14
    56. Donas SL16 7906 10
    57. Ares S&L 7740 11
    58. Tigereye S&L 7690 12
    59. Svalbard S&L 7648 12
    60. PogChamp S&L 7633 14
    61. Equix SL16 7596 14
    62. Cina S&L 7374 13
    63. Donkey_D - 7312 10
    64. Nukz S&L 7311 11
    65. mongobongo N.V.A. 7273 13
    66. Sam SAM 7153 11
    67. sheldon {~TK~} 6987 14
    68. SolBolle xXx 6718 11
    69. Borny S&L 6570 11
    70. Dalagutt SL16 6417 11
    71. Syxiate S&L 6101 7
    72. Etrix - 5713 12
    73. JeLlYfIsH S&L 5591 14
    74. Niffenuffen - 5176 10
    75. pax N.V.A. 5167 9
    76. Delirium90 - 5068 8
    77. fanitulla N.V.A. 4927 13
    78. Fader Martin S&L 4919 9
    79. JokkeG93 S&L 4912 9
    80. Sir_Cheez S&L 4749 5
    81. tir N.V.A. 4420 9
    82. Ørn - 4372 8
    83. MCPanther - 3986 6
    84. Python N.V.A. 3811 8
    85. Dr. Mowinckel S&L 3810 9
    86. DocTyranus - 3413 8
    87. Tull-orginal - 3281 9
    88. Specless 404 3118 9
    89. skeptikern - 2905 6
    90. mahoaga - 2726 6
    91. d4ze DS 2370 6
    92. Ruffe - 2201 5
    93. Simen DS 2165 4
    94. Megatron @ 2065 5
    95. Legenden Legend 2041 5
    96. Qzzan - 2033 5
    97. tre - 1722 4
    98. capo - 1701 4
    99. Pilatuss - 1663 3
    100. Rookie - 1554 3
    101. not painter - 1477 5
    102. Kandal - 1473 4
    103. Bluefall - 1464 4
    104. Evpastaen DF 1408 5
    105. Cruella 99 - 1408 3
    106. Mats - 1303 3
    107. njejn - 1299 2
    108. sludgezz FFS 1268 4
    109. ScareCrow - 1255 2
    110. zunip - 1197 3
    111. Chaoz - 1169 2
    112. sirseb Legend 1116 3
    113. Zombotzo - 1107 4
    114. Nicesize GP 1098 3
    115. skaugman TU 1097 3
    116. Sigurd - 1041 3
    117. Stavhammer - 970 2
    118. Imperator Norge 903 1
    119. sveinni - 845 1
    120. Spitsbergen Norge II 784 2
    121. CROPTOOL - 2 1
    Sist endret av sommerfuglen : 2016-03-20 kl 23:28

    Moderatorene jobber på frivillig basis og er derfor ikke tilgjengelig 24 timer i døgnet.

  4. #4

    Standard TOPP 10 - Spillere

    De største spillerne Spillere Allianse Befolkning Landsbyer
    1. Phantorang SL16 29653 28
    2. Sif {~TK~} 26539 29
    3. Bowser SL16 25572 28
    4. Svarten SL16 22489 25
    5. Tyven - 21743 25
    6. phoenix SL16 21740 28
    7. Trufi SL16 21349 27
    8. Gruffalo SL16 19564 26
    9. Johnny xXx 19543 23
    10. Hajse {~TK~} 19406 27

    De mest suksessrike angriperne Spillere Befolkning Landsbyer Poeng
    1. Svarten 22489 25 798361
    2. Bowser 25572 28 764096
    3. Genghis Swan 14271 19 734900
    4. slave 8483 14 582992
    5. Tull 15132 24 478970
    6. phoenix 21740 28 431363
    7. Zenzei 12364 19 382101
    8. Phantorang 29653 28 363804
    9. Athene 9760 17 361865
    10. Juletre 18161 23 273254

    De mest suksessrike forsvarerne Spillere Befolkning Landsbyer Poeng
    1. Burbs 14406 21 6783746
    2. Svarten 22489 25 559919
    3. Genghis Swan 14271 19 217940
    4. kickenn 9024 14 183864
    5. Juletre 18161 23 176024
    6. Johnny 19543 23 161924
    7. phoenix 21740 28 145000
    8. Zenzei 12364 19 136963
    9. Svalbard 7648 12 136481
    10. Legolas 15397 21 102391

    Ukens angripere Nr. Spillere Poeng
    1. Bowser 292602
    2. Phantorang 252295
    3. Svarten 151597
    4. phoenix 130774
    5. Strategen 41333
    6. Frantz 32909
    7. Nusse1 32812
    8. slave 25292
    9. Burbs 23182
    10. Hufsa 19800

    Ukens klatrere Nr. Spillere Rangeringer
    1. Centurion 9
    2. Frantz 8
    3. fanitulla 8
    4. Pus 7
    5. Niffenuffen 7
    6. Cina 6
    7. Etrix 6
    8. JeLlYfIsH 6
    9. Delirium90 6
    10. Megatron 5

    Ukens forsvarere Nr. Spillere Poeng
    1. Burbs 1475401
    2. Sif 79789
    3. phoenix 79327
    4. CaptainPicard 61636
    5. Johnny 47858
    6. kvaas 39867
    7. Athene 29411
    8. Raggarolf 26582
    9. Juletre 25056
    10. pax 15346

    Ukens plyndrere Nr. Spillere Ressurser
    1. Phantorang 56278798
    2. baf 12165081
    3. phoenix 8749958
    4. Burbs 6802167
    5. Heck 6422366
    6. Smurfa 4550790
    7. Frantz 4168403
    8. Svarten 4118739
    9. Johnny 3632370
    10. Cina 2304905

    Moderatorene jobber på frivillig basis og er derfor ikke tilgjengelig 24 timer i døgnet.

  5. #5

    Standard Allianser

    De største alliansene Allianse Spillere Ø Poeng
    1. SL16 31 14008 434233
    2. S&L 24 8698 208756
    3. N.V.A. 11 8326 91581
    4. {~TK~} 3 17644 52932
    5. xXx 4 11349 45397
    6. HX7 1 18896 18896
    7. Se & Le 1 18063 18063
    8. SAM 1 7153 7153
    9. DS 2 2268 4535
    10. Legend 2 1579 3157
    11. 404 1 3118 3118
    12. @ 1 2065 2065
    13. DF 1 1408 1408
    14. FFS 1 1268 1268
    15. GP 1 1098 1098
    16. TU 1 1097 1097
    17. Norge 1 903 903
    18. Norge II 1 784 784

    Moderatorene jobber på frivillig basis og er derfor ikke tilgjengelig 24 timer i døgnet.

  6. #6

    Standard TOPP 10 - Allianser

    De største alliansene Allianse Spillere Ø Poeng
    1. SL16 31 14008 434233
    2. S&L 24 8698 208756
    3. N.V.A. 11 8326 91581
    4. {~TK~} 3 17644 52932
    5. xXx 4 11349 45397
    6. HX7 1 18896 18896
    7. Se & Le 1 18063 18063
    8. SAM 1 7153 7153
    9. DS 2 2268 4535
    10. Legend 2 1579 3157

    De beste alliansene (angrep) Allianse Spillere Ø Poeng
    1. SL16 31 194400 6026386
    2. S&L 24 183233 4397583
    3. xXx 4 386777 1547109
    4. {~TK~} 3 205602 616807
    5. Norge 1 370588 370588
    6. N.V.A. 11 19567 215233
    7. HX7 1 16493 16493
    8. Norge II 1 12176 12176
    9. TU 1 9552 9552
    10. Legend 2 4313 8626
    11. FFS 1 6782 6782
    12. SAM 1 5040 5040
    13. @ 1 4022 4022
    14. DS 2 1102 2203
    15. Se & Le 1 1512 1512
    16. GP 1 1302 1302
    17. DF 1 1168 1168
    18. 404 1 1098 1098

    De beste alliansene (forsvar) Allianse Spillere Ø Poeng
    1. SL16 31 281374 8722593
    2. S&L 24 240558 5773399
    3. xXx 4 193672 774687
    4. N.V.A. 11 31062 341686
    5. SAM 1 93411 93411
    6. {~TK~} 3 30700 92100
    7. Norge 1 81781 81781
    8. TU 1 33706 33706
    9. Legend 2 4182 8363
    10. HX7 1 8083 8083
    11. @ 1 7291 7291
    12. Norge II 1 6806 6806
    13. 404 1 6750 6750
    14. FFS 1 5948 5948
    15. DS 2 2867 5733
    16. DF 1 5455 5455
    17. Se & Le 1 4080 4080
    18. GP 1 3188 3188

    Ukens angripere Rang Allianse Poeng
    1. SL16 983393
    2. N.V.A. 54419
    3. S&L 24134
    4. xXx 17716
    5. HX7 443
    6. SAM 327
    7. @ 179
    8. {~TK~} 8
    9. Se & Le 0
    10. GP 0

    Ukens klatrere Rang Allianse Innbyggere
    1. SL16 16243
    2. N.V.A. 2822
    3. {~TK~} 1993
    4. HX7 809
    5. SAM 362
    6. @ 76
    7. GP 0
    8. DF 0
    9. Legend 0
    10. DS 0

    Ukens forsvarere Rang Allianse Poeng
    1. SL16 1588068
    2. S&L 171240
    3. xXx 103882
    4. {~TK~} 79789
    5. N.V.A. 50043
    6. Se & Le 3664
    7. 404 17
    8. Norge 4
    9. @ 0
    10. GP 0

    Ukens plyndrere Rang Allianse Ressurser
    1. SL16 94622765
    2. xXx 8726424
    3. N.V.A. 5761987
    4. SAM 301362
    5. HX7 24514
    6. @ 4000
    7. {~TK~} 0
    8. 404 0
    9. Norge II 0
    10. GP 0

    Moderatorene jobber på frivillig basis og er derfor ikke tilgjengelig 24 timer i døgnet.

  7. #7

    Standard De største Heltene

    De største heltene Spillere Nivå Erfaring
    1. slave 234 1378687
    2. Zenzei 215 1162722
    3. Svarten 192 928636
    4. Bowser 179 812671
    5. Genghis Swan 176 784598
    6. Artificial AI 175 778761
    7. FateZero 165 686521
    8. Equix 165 685785
    9. Borny 163 668868
    10. Tyven 161 653404
    11. Heck 160 644854
    12. Athene 157 625915
    13. Rummy 156 613725
    14. amaab 154 598789
    15. Hufsa 149 560183
    16. Svalbard 140 500265
    17. Gruffalo 140 493701
    18. Tull 139 488230
    19. Juletre 137 476344
    20. Nusse1 136 472257

    Moderatorene jobber på frivillig basis og er derfor ikke tilgjengelig 24 timer i døgnet.

  8. #8

    Standard De største landsbyene

    De største landsbyene Landsby Spillere innbyggere Koordinater
    1. 02 Gates Of Hell Bowser 1302 ‎(51‬‬|12‬‬)
    2. Chicobarcas Landsby Chicobarca 1288 ‎(37‬‬|-23‬‬)
    3. A(Scorpia) hr skorpi 1261 ‎(-32‬‬|-46‬‬)
    4. Varg knodre 1246 ‎(-36‬‬|-31‬‬)
    5. 02 Belial FateZero 1242 ‎(45‬‬|-6‬‬)
    6. 00 croplock warM. slave 1222 ‎(74‬‬|13‬‬)
    7. Fibonacci Sequence Artificial AI 1202 ‎(49‬‬|68‬‬)
    8. #ZXL Zoran 1200 ‎(4‬‬|-31‬‬)
    9. 13a Flabbergaster Phantorang 1189 ‎(23‬‬|-47‬‬)
    10. 01 Apebyen Gruffalo 1181 ‎(56‬‬|-6‬‬)
    11. 2 Hajse 1176 ‎(163‬‬|-116‬‬)
    12. WW Hun var 16 Burbs 1171 ‎(100‬‬|0‬‬)
    13. Tyvens Delta Tyven 1168 ‎(133‬‬|68‬‬)
    14. 10 Umbrella Phantorang 1165 ‎(21‬‬|-46‬‬)
    15. Lex Frantz 1164 ‎(22‬‬|-21‬‬)
    16. 04 Rakkarunge Phantorang 1164 ‎(-37‬‬|-10‬‬)
    17. Sam 001 Sam 1162 ‎(-3‬‬|-52‬‬)
    18. 16B Bizarre Zurr Phantorang 1156 ‎(20‬‬|-47‬‬)
    19. 01. Kjøttvika Trufi 1150 ‎(23‬‬|181‬‬)
    20. 00 Nira Rummy 1149 ‎(31‬|110‬‬)
    Sist endret av sommerfuglen : 2016-03-20 kl 22:15

    Moderatorene jobber på frivillig basis og er derfor ikke tilgjengelig 24 timer i døgnet.

  9. #9

    Standard Små artefakter

    Navn spiller Allianse
    Verdens Underverk byggeplan
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Natarene -
    Verdens Underverk byggeplan
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Heck SL16
    Verdens Underverk byggeplan
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Natarene -
    Verdens Underverk byggeplan
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Natarene -
    Verdens Underverk byggeplan
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Natarene -
    Verdens Underverk byggeplan
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Natarene -
    Verdens Underverk byggeplan
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Athene S&L
    Verdens Underverk byggeplan
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Gruffalo SL16
    Verdens Underverk byggeplan
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby kvaas S&L
    Verdens Underverk byggeplan
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Natarene -
    Verdens Underverk byggeplan
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Natarene -
    Verdens Underverk byggeplan
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Burbs SL16
    Verdens Underverk byggeplan
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Natarene -

    Navn spiller Allianse
    Liten artefakt Solide bygninger V (‎4‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Rummy SL16
    Liten artefakt Solide bygninger VI (‎4‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Natarene -
    Liten artefakt Solide bygninger VII (‎4‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Natarene -
    Liten artefakt Solide bygninger VIII (‎4‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Natarene -
    Liten artefakt Solide bygninger IX (‎4‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Natarene -
    Liten artefakt Solide bygninger X (‎4‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Strategen SL16

    Navn spiller Allianse
    Raskere tropper (Landsby) V (‎2‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Svarten SL16
    Raskere tropper (Landsby) VI (‎2‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Nusse1 SL16
    Raskere tropper (Landsby) VII (‎2‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Strategen SL16
    Raskere tropper (Landsby) VIII (‎2‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Phantorang SL16
    Raskere tropper (Landsby) IX (‎2‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Tull S&L
    Raskere tropper (Landsby) X (‎2‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Bowser SL16

    Navn spiller Allianse
    Liten artefakt Spion V (‎5‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Raggarolf S&L
    Liten artefakt Spion VI (‎5‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby FateZero SL16
    Liten artefakt Spion VII (‎5‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Cina S&L
    Liten artefakt Spion VIII (‎5‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby baf xXx
    Liten artefakt Spion IX (‎5‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby aceral1921 SL16
    Liten artefakt Spion X (‎5‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby aceral1921 SL16

    Navn spiller Allianse
    Liten artefakt Mindre kornforbruk V (‎1‬‬/2‬‬‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Natarene -
    Liten artefakt Mindre kornforbruk VI (‎1‬‬/2‬‬‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Tull S&L
    Liten artefakt Mindre kornforbruk VII (‎1‬‬/2‬‬‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Trufi SL16
    Liten artefakt Mindre kornforbruk VIII (‎1‬‬/2‬‬‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Genghis Swan SL16
    Liten artefakt Mindre kornforbruk IX (‎1‬‬/2‬‬‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Dyreparken SL16
    Liten artefakt Mindre kornforbruk X (‎1‬‬/2‬‬‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Hajse {~TK~}

    Navn spiller Allianse
    Raskere troppetrening (landsby) V (‎1‬‬/2‬‬‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Dyreparken SL16
    Raskere troppetrening (landsby) VI (‎1‬‬/2‬‬‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Burbs SL16
    Raskere troppetrening (landsby) VII (‎1‬‬/2‬‬‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Phantorang SL16
    Raskere troppetrening (landsby) VIII (‎1‬‬/2‬‬‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby phoenix SL16
    Raskere troppetrening (landsby) IX (‎1‬‬/2‬‬‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Svarten SL16
    Raskere troppetrening (landsby) X (‎1‬‬/2‬‬‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby phoenix SL16

    Navn spiller Allianse
    Liten Byggeplan for stort varehus/silo V
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Sif {~TK~}
    Liten Byggeplan for stort varehus/silo VI
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Nukz S&L
    Liten Byggeplan for stort varehus/silo VII
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Borny S&L
    Liten Byggeplan for stort varehus/silo VIII
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby baf xXx
    Liten Byggeplan for stort varehus/silo IX
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Genghis Swan SL16
    Liten Byggeplan for stort varehus/silo X
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby aceral1921 SL16

    Navn spiller Allianse
    Liten artefakt Hemmelig jordkjeller/tilfeldig mål V (‎200‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Sif {~TK~}
    Liten artefakt Hemmelig jordkjeller/tilfeldig mål VI (‎200‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Natarene -
    Liten artefakt Hemmelig jordkjeller/tilfeldig mål VII (‎200‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Natarene -
    Liten artefakt Hemmelig jordkjeller/tilfeldig mål VIII (‎200‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby kvaas S&L
    Liten artefakt Hemmelig jordkjeller/tilfeldig mål IX (‎200‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Natarene -
    Liten artefakt Hemmelig jordkjeller/tilfeldig mål X (‎200‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Natarene -

    Navn spiller Allianse
    Narrens artefakt (‎0.5‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: konto phoenix SL16

    Narrens artefakt (‎2‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: konto Johnny xXx

    Navn spiller Allianse
    Narrens artefakt (‎0.33‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: konto Natarene -

    Navn spiller Allianse
    Narrens artefakt (‎1‬‬/2‬‬‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: konto Natarene -
    Narrens artefakt (1.33)
    Skattkammer: 10, Effekt: konto Nukz S&L

    Navn spiller Allianse
    Narrens artefakt (‎0.01‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: konto Natarene -

    Navn spiller Allianse
    Narrens artefakt (‎0.33‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Tigereye S&L

    Navn spiller Allianse
    Narrens artefakt (‎0.5‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Svalbard S&L
    Narrens artefakt (‎1.5‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby sheldon {~TK~}

    Navn spiller Allianse
    Narrens artefakt (‎0‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby marvin SL16
    Sist endret av sommerfuglen : 2016-03-20 kl 22:21

    Moderatorene jobber på frivillig basis og er derfor ikke tilgjengelig 24 timer i døgnet.

  10. #10

    Standard Store artefakter

    avn spiller Allianse
    Stor artefakt Solide bygninger I (‎3‬×‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Kolapjan S&L
    Stor artefakt Solide bygninger II (‎3‬×‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Natarene -
    Stor artefakt Solide bygninger III (‎3‬×‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Natarene -
    Stor artefakt Solide bygninger IV (‎3‬×‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Natarene -

    Unik Solide bygninger (‎5‬×‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Burbs SL16

    Navn spiller Allianse
    Raskere tropper (Konto) I (‎1.5‬×‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto FateZero SL16
    Raskere tropper (Konto) II (‎1.5‬×‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto marvin SL16
    Raskere tropper (Konto) III (‎1.5‬×‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Nukz S&L
    Raskere tropper (Konto) IV (‎1.5‬×‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Borny S&L

    Unik Raskere tropper (‎2‬×‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Genghis Swan SL16

    Navn spiller Allianse
    Stor artefakt Spion I (‎3‬×‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Natarene -
    Stor artefakt Spion II (‎3‬×‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Natarene -
    Stor artefakt Spion III (‎3‬×‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Natarene -
    Stor artefakt Spion IV (‎3‬×‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto SolBolle xXx

    Unik Spion (‎10‬×‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Bowser SL16

    Navn spiller Allianse
    Stor artefakt Mindre kornforbruk I (‎3‬‬/4‬‬‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Strategen SL16
    Stor artefakt Mindre kornforbruk II (‎3‬‬/4‬‬‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Stannis Se & Le
    Stor artefakt Mindre kornforbruk III (‎3‬‬/4‬‬‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Dalagutt SL16
    Stor artefakt Mindre kornforbruk IV (‎3‬‬/4‬‬‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Athene S&L

    Unik Mindre kornforbruk (‎1‬‬/2‬‬‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Svarten SL16

    Navn spiller Allianse
    Raskere troppetrening (Konto) I (‎3‬‬/4‬‬‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Phantorang SL16
    Raskere troppetrening (Konto) II (‎3‬‬/4‬‬‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Gruffalo SL16
    Raskere troppetrening (Konto) III (‎3‬‬/4‬‬‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Cap S&L
    Raskere troppetrening (Konto) IV (‎3‬‬/4‬‬‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Tull S&L

    Unik Raskere troppetrening (‎1‬‬/2‬‬‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Juletre S&L

    Navn spiller Allianse
    Stor Byggeplan for stort varehus/silo I
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Juletre S&L
    Stor Byggeplan for stort varehus/silo II
    Skattkammer: 20, Effekt: konto slave SL16
    Stor Byggeplan for stort varehus/silo III
    Skattkammer: 20, Effekt: konto PogChamp S&L
    Stor Byggeplan for stort varehus/silo IV
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Legolas S&L

    Navn spiller Allianse
    Stor artefakt Hemmelig jordkjeller/tilfeldig mål I (‎100‬×‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Natarene -
    Stor artefakt Hemmelig jordkjeller/tilfeldig mål II (‎100‬×‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Natarene -
    Stor artefakt Hemmelig jordkjeller/tilfeldig mål III (‎100‬×‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Natarene -
    Stor artefakt Hemmelig jordkjeller/tilfeldig mål IV (‎100‬×‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Natarene -

    Unik Hemmelig jordkjeller/tilfeldig mål (‎500‬×‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Bolgen94 SL16

    Navn spiller Allianse
    Unik Narrens artefakt (‎1‬‬/2‬‬‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Natarene -
    Sist endret av sommerfuglen : 2016-03-20 kl 22:25

    Moderatorene jobber på frivillig basis og er derfor ikke tilgjengelig 24 timer i døgnet.

Lignende tråder

  1. Innsamling ts3 Runde 8, 13.11.15 - 24.07.16
    By sommerfuglen in forum Nordisk
    Svar: 8
    Siste innlegg: 2016-07-27, 09:36
  2. Innsamling Nox runde 22 (10.02.16 - 26.05.16)
    By sommerfuglen in forum Nordisk
    Svar: 10
    Siste innlegg: 2016-05-26, 14:50
  3. Innsamling server 1 - runde 9. 29.04.15 - 13.12.15
    By sommerfuglen in forum Nordisk
    Svar: 6
    Siste innlegg: 2015-12-15, 15:32
  4. Innsamling Speed runde 19
    By sommerfuglen in forum Nordisk
    Svar: 8
    Siste innlegg: 2015-04-06, 21:25
  5. Innsamling server 1 - Runde 8 (26.05.14 - 13.01.15)
    By sommerfuglen in forum Nordisk
    Svar: 5
    Siste innlegg: 2015-01-15, 20:27

Regler for innlegg

  • Du kan ikke poste nye tråder
  • Du kan ikke poste svar
  • Du kan ikke legge ved vedlegg
  • Du kan ikke endre dine innlegg
  •