Viser resultater 1 til 10 av 10

Tråd: Innsamling speed runde 21 (september 2015 - januar 2016)

  1. #1

    Standard Innsamling speed runde 21 (september 2015 - januar 2016)

    Kjære spillere.

    Solen hadde allerede gått ned, men arbeiderne i verdensbyen Larz&Håkz Sandslott jobbet videre for å fullføre deres vidunderlige monument. Rundt kl 18:20 ble en arbeider ferdig med den største og mest formidable bygningen i Travians historie siden fallet av det Natariske riket.

    Sammen med sin allianse "K" var "Klovner I Kamp" den første til å bli ferdig med konstruksjonen, ved bruk av millioner av ressurser og flere hundre tusen modige soldater i forsvar, og vil derfor få tittelen "Vinneren av denne tidsalderen".

    Til slutt var "allinn2night" herskeren over det største riket, fulgt av "McClane" og "LaFamilija".

    Den mektigste og mest grusomme hærføreren var "Klovner I Kamp" mens "Klovner I Kamp" var den mest vellykkede forsvareren, som slaktet sine fiender ved portene, og landet rundt hans byer var fylt med blod.

    Med vennlig hilsen,
    Travian-teamet Norge
    Sist endret av sommerfuglen : 2016-01-06 kl 21:22

    Moderatorene jobber på frivillig basis og er derfor ikke tilgjengelig 24 timer i døgnet.

  2. #2

    Standard

    Klar for Hall of Fame

    Serverstatistikk:
    (informasjon fra Community Manager eller Multihunter)
    Serverstart: 25.09.15
    Artefakter: 29.10.15
    Verdens Underverk: Fra start
    Byggeplaner: 01.12.15
    Serverslutt: 02.01.16

    Serverinformasjon: (informasjon fra Community Manager eller Multihunter)
    T-versjon: T 4.4
    Natarene: Fra start
    Antall spillere: 287
    Serverlengde: 102 dager

    Stammeinformasjon: (fra Konto)
    Stamme Registrert Prosent
    Germaner: 62 21.6%
    Romer: 112 39%
    Galler: 112 39%

    Største romere: Ta med antall Landsbyer og innbyggere også.
    1. 2. McClane TC 63668 55 Romer
    2. 3. LaFamilija K 40899 45Romer
    3. 9. Gyldeprinz FO 28239 34Romer
    4. 12. Eru Angels 25931 35 Romer
    5. 13. SweNor K 25595 32Romer
    6. 18. Andariel K 22277 30Romer
    7. 19. Pegasus Løa© 22022 32Romer
    8. 21. EzDina NST 21593 29Romer
    9. 23. Repucation KIovn 20139 26 Romer
    10. 25. Fajar TGF™ 19437 25 Romer

    Største Germanere: Ta med antall Landsbyer og innbyggere også.
    1. 4. Partypooper K 39255 46 Germaner
    2. 7. Klovner I Kamp K 34670 41 Germaner
    3. 8. 3days NST 28796 35Germaner
    4. 20. Thoza K 21852 28Germaner
    5. 22. Billy the kid Angels 21452 30 Germaner
    6. 37. __geo__ Angels 15725 23 Germaner
    7. 41. Voffsi Løa© 14801 24Germaner
    8. 42. Frank Zane V 14708 19Germaner
    9. 43. Snill Larsigutt NST 14625 21 Germaner
    10. 44. falcon1 K 14381 19 Germaner


    Største Gallere: Ta med antall Landsbyer og innbyggere også.
    1. 1. allinn2night K 65934 49 Galler
    2. 5. Meleen K 38952 47Galler
    3. 6. Wight Spirit K 34673 38 Galler
    4. 10. Nari K 27829 34Galler
    5. 11. bigf0ot V 25997 26Galler
    6. 14. Tatalla NST 25081 28Galler
    7. 15. DaddysGirl K 24506 31Galler
    8. 16. Gruffegutt NST 22923 28Galler
    9. 17. THE RULER KS 22900 32Galler
    10. 24. Cuipa K 19565 27 Galler


    Sluttspillet:
    Verdens Underverk
    (ta med koordinater på alle WW-byene, samt WW-navnet)
    VU: (14)
    Eier Allianse VU Landsbyer Koordinater
    1. Klovner I Kamp K 100 Larz&Håkz Sandslott (100|100)
    2. Natarene 47 Natarene (0|0)
    3. Klovner I Kamp K 4 ♥ Oftedal + Anders ♥ (-2|12)
    4. Klovner I Kamp K 2 000 WW 2 (9|-8)
    5. Rivogrøsk K 1 WW Village (0|100)
    6. Rivogrøsk K 1 WW Village (0|-100)
    7. DaddysGirl K 1 000 Happy WW (-12|2)
    8. Rivogrøsk K 1 WW Village (-5|-11)
    9. Partypooper K 0 022 (11|6)
    10. Natarene 0 WW Village (100|-100)
    11. Natarene 0 WW Village (100|0)
    12. PeepeePoopoo K 0 WW Village (-100|0)
    13. Natarene 0 WW Village (-100|-100)
    14. Natarene 0 WW Village (-100|100)


    Byggeplanholdere:
    1. Verdens Underverk byggeplan
    Skattkammer: 10, Effekt: landsby Rivogrøsk K
    2. Verdens Underverk byggeplan
    Skattkammer: 10, Effekt: landsby McClane TC
    3. Verdens Underverk byggeplan
    Skattkammer: 10, Effekt: landsby Flaminggo TGF™
    4. Verdens Underverk byggeplan
    Skattkammer: 10, Effekt: landsby Natarene -
    5. Verdens Underverk byggeplan
    Skattkammer: 10, Effekt: landsby Natarene -
    6. Verdens Underverk byggeplan
    Skattkammer: 10, Effekt: landsby DaddysGirl K
    7. Verdens Underverk byggeplan
    Skattkammer: 10, Effekt: landsby Popcorn K
    8. Verdens Underverk byggeplan
    Skattkammer: 10, Effekt: landsby Klovner I Kamp K
    9. Verdens Underverk byggeplan
    Skattkammer: 10, Effekt: landsby Natarene -
    10. Verdens Underverk byggeplan
    Skattkammer: 10, Effekt: landsby Natarene -
    11. Verdens Underverk byggeplan
    Skattkammer: 10, Effekt: landsby Natarene -
    12. Verdens Underverk byggeplan
    Skattkammer: 10, Effekt: landsby Natarene -
    13. Verdens Underverk byggeplan
    Skattkammer: 10, Effekt: landsby Natarene -

    Unik Artefakt:
    1. Unik Solide bygninger (‎5‬×‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto McClane TC

    2. Unik Raskere tropper (‎2‬×‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Klovner I Kamp K

    3. Unik Spion (‎10‬×‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto the 3 kingdoms TGF™

    4. Unik Mindre kornforbruk (‎1‬‬/2‬‬‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Madame Terror K

    5. Unik Raskere troppetrening (‎1‬‬/2‬‬‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto LaFamilija K

    6. Unik Hemmelig jordkjeller/tilfeldig mål (‎500‬×‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Natarene -

    7. Unik Narrens artefakt (‎100‬×‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto savagex Angels

    Natarene: Fra start

    TOPP 10 SPILLERE:
    De mest suksessrike angripere: (De 10 største)
    1. Klovner I Kamp 34670 41 14506441
    2. LaFamilija 40899 45 2213895
    3. PeepeePoopoo 10000 16 1538158
    4. Partypooper 39255 46 1318331
    5. Snill Larsigutt 14625 21 801347
    6. SweNor 25595 32 770587
    7. Billy the kid 21452 30 700713
    8. Captain Qwark 10256 11 614560
    9. Rivogrøsk 15439 21 605715
    10. Eru 25931 35 559501

    De mest suksessrike forsvarerne: (De 10 største)
    1. Klovner I Kamp 34670 41 19500642
    2. DaddysGirl 24506 31 1223915
    3. Snill Larsigutt 14625 21 945952
    4. Billy the kid 21452 30 757924
    5. Gruffegutt 22923 28 744802
    6. TGF 12850 21 706212
    7. Madame Terror 17635 23 564594
    8. savagex 13231 21 525753
    9. Rivogrøsk 15439 21 506271
    10. Partypooper 39255 46 503725

    De største spillerne: (De 10 største)
    1. allinn2night K 65934 49
    2. McClane TC 63668 55
    3. LaFamilija K 40899 45
    4. Partypooper K 39255 46
    5. Meleen K 38952 47
    6. Wight Spirit K 34673 38
    7. Klovner I Kamp K 34670 41
    8. 3days NST 28796 35
    9. Gyldeprinz FO 28239 34
    10. Nari K 27829 34

    De største heltene: (Spiller, Nivå, Erfaring)
    1. Klovner I Kamp 808 16356142
    2. LaFamilija 326 2673850
    3. PeepeePoopoo 261 1715695
    4. DaddysGirl 250 1580731
    5. Gruffegutt 234 1381018
    6. Repucation 233 1369119
    7. allinn2night 219 1211388
    8. Partypooper 217 1188076
    9. Billy the kid 214 1155188
    10. Captain Qwark 211 1127248

    De største landsbyene: (Landsbynavn, Spiller, Pop, Koordinater)
    1. 000 New 2016 allinn2night 1488 ‎(12‬‬|-209‬‬)
    2. 000 Happy New Year allinn2night 1483 ‎(15‬‬|-212‬‬)
    3. 000 This is the End allinn2night 1463 ‎(6‬‬|-211‬‬)
    4. 2 THE RULER 1447 ‎(226‬‬|-249‬‬)
    5. 010 SAP allinn2night 1401 ‎(5‬‬|-214‬‬)
    6. 013 SAP allinn2night 1400 ‎(19‬‬|-207‬‬)
    7. 004 SAP allinn2night 1400 ‎(16‬‬|-217‬‬)
    8. 006 SAP allinn2night 1400 ‎(9‬‬|-211‬‬)
    9. 003 SAP allinn2night 1400 ‎(17‬|-217‬‬)
    10. 005 SAP allinn2night 1395 ‎(11‬‬|-208‬‬)

    TOPP 10 ALLIANSER
    De beste allianser Angrep:
    1. K 34 386127 13128322
    2. SIM 13 301329 3917279
    3. SuS 6 490174 2941046
    4. Angels 7 400271 2801894
    5. TGF™ 23 113174 2602993
    6. LeNo 4 325842 1303369
    7. Ekstra 16 47817 765074
    8. KS 5 146724 733618
    9. NST 9 61154 550384
    10. SM 5 106159 530796

    De beste allianser Forsvar:
    1. K 34 184752 6281551
    2. SuS 6 530786 3184717
    3. Angels 7 374208 2619458
    4. SIM 13 166278 2161620
    5. TGF™ 23 92072 2117653
    6. NST 9 140541 1264872
    7. KS 5 129667 648336
    8. Ekstra 16 27404 438458
    9. SM 5 76113 380565
    10. Gre 6 49017 294101

    De største alliansene:
    1. K 34 19008 646283
    2. TGF™ 23 7473 171890
    3. NST 9 18580 167221
    4. Angels 7 14388 100716
    5. SIM 13 7301 94919
    6. Ekstra 16 5551 88815
    7. V 3 25450 76350
    8. TC 2 35932 71863
    9. Løa © 5 10261 51303
    10. KIovn 3 15648 46943
    Sist endret av sommerfuglen : 2016-01-06 kl 21:28

    Moderatorene jobber på frivillig basis og er derfor ikke tilgjengelig 24 timer i døgnet.

  3. #3

    Standard De største spillerne

    1. allinn2night K 65934 49 Galler
    2. McClane TC 63668 55 Romer
    3. LaFamilija K 40899 45 Romer
    4. Partypooper K 39255 46 Germaner
    5. Meleen K 38952 47 Galler
    6. Wight Spirit K 34673 38 Galler
    7. Klovner IKamp K 34670 41 Germaner
    8. 3days NST 28796 35 Germaner
    9. Gyldeprinz FO 28239 34 Romer
    10. Nari K 27829 34 Galler
    11. bigf0ot V 25997 26 Galler
    12. Eru Angels 25931 35 Romer
    13. SweNor K 25595 32 Romer
    14. Tatalla NST 25081 28 Galler
    15. DaddysGirl K 24506 31 Galler
    16. Gruffegutt NST 22923 28 Galler
    17. THE RULER KS 22900 32 Galler
    18. Andariel K 22277 30 Romer
    19. Pegasus Løa © 22022 32 Romer
    20. Thoza K 21852 28 Germaner
    21. EzDina NST 21593 29 Romer
    22. Billy the kid Angels 21452 30 Germaner
    23. Repucation KIovn 20139 26 Romer
    24. Cuipa K 19565 27 Galler
    25. Fajar TGF™ 19437 25 Romer
    26. Nemps LeNo 18874 24 Romer
    27. Skott Gre 18435 24 Romer
    28. Narkaz Ekstra 18262 21 Romer
    29. Tembelek TGF™ 17912 26 Romer
    30. OrchidButterfly SIM 17678 29 Galler
    31. Madame Terror K 17635 23 Galler
    32. Ryot K 16759 21 Galler
    33. Aliens NST 16469 23 Galler
    34. TheFreshmaker K 16460 21Romer
    35. Popcorn K 16004 23 Galler
    36. Sheogorath K 15984 26 Romer
    37. __geo__ Angels 15725 23 Germaner
    38. Rivogrøsk K 15439 21 Galler
    39. Timon NST 15181 22 Romer
    40. De Kieviten SM 15139 19 Romer
    41. Voffsi Løa © 14801 24 Germaner
    42. Frank Zane V 14708 19 Germaner
    43. SnillLarsigutt NST 14625 21Germaner
    44. falcon1 K 14381 19 Germaner
    45. Dan-Åke K 13797 21 Galler
    46. My Identity KIovn 13405 18 Galler
    47. Raring KIovn 13399 19 Romer
    48. bon K 13363 19 Romer
    49. savagex Angels 13231 21 Galler
    50. bejox TGF™ 13089 21 Germaner
    51. TGF TGF™ 12850 21
    52. Enirtak K 12408 16
    53. Kasparov SIM 12402 16
    54. Flaminggo TGF™ 12367 16
    55. the 3kingdoms TGF™ 12140 16
    56. vikingen K 12058 22
    57. grimpax KIK 12005 15
    58. remix NST 11985 19
    59. haugengaming Ekstra 11809 14
    60. get right K 11423 15
    61. Red Eye SAYONARA 11388 16
    62. vj94 Angels 11374 24
    63. dao - 11175 18
    64. Kaasblokjes SIM 11069 17
    65. Enoook K 10990 23
    66. Carpe diem K 10864 16
    67. Sempiternal NST 10568 15
    68. iDeff GB 10562 12
    69. Sipeler PT 10470 15
    70. Captain Qwark K 10256 11
    71. Cold Response SIM 10193 14
    72. Deathstroke - 10058 16
    73. PeepeePoopoo K 10000 16
    74. Kucit TGF™ 9843 14
    75. Qill SIM 9466 15
    76. Ninjakatt KS 9370 14
    77. Targa Ekstra 9308 13
    78. Re Agra SM 9248 13
    79. SaintBacon SM 8864 12
    80. bacon - 8675 12
    81. ACH - 8587 15
    82. greak Angels 8580 17
    83. snappi K 8200 11
    84. Chep TC 8195 17
    85. Skullkid karl&co 8089 14
    86. xblocky Ekstra 8046 11
    87. Dexter9 - 8010 16
    88. JimmiJanga SIM 7956 12
    89. Pamtomet - 7928 15
    90. Mati Kau TGF™ 7747 15
    91. Mbw123 Ekstra 7683 11
    92. Monster Deff TGF™ 7621 15
    93. Maftuh KaYe 7534 15
    94. capo K 7522 10
    95. cangik TGF™ 7363 10
    96. TheJoker SuS 7176 15
    97. Push - 7127 12
    98. joho PT 7070 14
    99. Azazel Sim City 6594 13
    100. vegard - 6500 13
    101. bleikfis Løa © 6222 11
    102. FlyingDutchman - 6170 11
    103. olearn KS 6118 9
    104. Kickstar - 6105 12
    105. Loxic LeNo 6098 9
    106. Siliwangi TGF™ 6076 8
    107. Monki Ekstra 5871 8
    108. Lak0 K 5861 10
    109. veggy SIM 5772 11
    110. goblin TGF™ 5607 14
    111. ITechs SuS 5589 11
    112. Gondor SIM 5475 11
    113. El Diablo KS 5441 9
    114. Neexis Gre 5419 8
    115. GoDaM TGF™ 5354 14
    116. Fencerius SIM 5341 10
    117. HueHueHue GPT 5109 11
    118. xSlayv - 4983 8
    119. illness - 4980 10
    120. midgetballs Ekstra 4947 9
    121. Fiona TGF™ 4945 9
    122. LastCall SM 4704 7
    123. pingus T0GF 4693 6
    124. JAUBAJU Ekstra 4657 8
    125. milo - 4640 12
    126. yahsi ottoman 4563 9
    127. Ludviksen K 4549 8
    128. Darkenemy - 4545 11
    129. MATTA Ekstra 4509 8
    130. mortenandreas Angels 4423 7
    131. Sigve10 Ekstra 4377 8
    132. Megasusp Løa © 4360 8
    133. Sponnich SuS 4327 10
    134. pmk TGF™ 4321 6
    135. kafkaskartali TR 4227 8
    136. EraKo SIM 4082 12
    137. Nebuchadnezzar Hei 4051 5
    138. Buaya - 3967 9
    139. joho_the_first HET 3966 8
    140. Ahmed - 3931 6
    141. Viggen Løa © 3898 8
    142. Fox Romeo - 3853 7
    143. SauvignonBlanc SuS 3763 6
    144. Gralbert SM 3607 6
    145. OGK Outlaws 3589 8
    146. Constantine SuS 3589 9
    147. GurghMurghII - 3566 8
    148. Gjøken - 3550 8
    149. Tommy Gre 3452 6
    150. PedoKåre - 3431 7
    151. panzer TGF™ 3395 7
    152. Sanquala Outlaws 3364 8
    153. cheese TGF™ 3352 6
    154. isram TGF™ 3349 6
    155. Tortimer K 3345 7
    156. emekli TR 3305 8
    157. Sunass LeNo 3304 6
    158. angelsky TGF™ 3279 8
    159. gullfisken - 3099 5
    160. ranter T0GF 3027 5
    161. locopoco K 2978 5
    162. Athene - 2929 6
    163. bigang XIX 2825 5
    164. Thund3r Ekstra 2797 4
    165. SHIELD TGF™ 2796 6
    166. KingZ SIM 2747 6
    167. IMD - 2728 5
    168. ImPo HET 2670 4
    169. zetfrila - 2599 5
    170. martux23 - 2575 5
    171. Anrol - 2466 5
    172. sivert Ekstra 2395 5
    173. BadGoneGood - 2344 6
    174. Faleiar SIM 2299 8
    175. Fatty NN 2297 3
    176. VIP1 TGF™ 2278 5
    177. erinor TRD 2266 4
    178. sirpindo LeNo 2208 6
    179. jegerolav Ekstra 2058 5
    180. ThorbzE HET 2034 3
    181. pwl OPN 1981 5
    182. mrBuell - 1958 4
    183. lisapiami Gre 1903 4
    184. Kaliber G.3 1856 6
    185. Bysvin - 1845 5
    186. Wasp 6.Div 1845 4
    187. Niillas93 - 1826 4
    188. Suksor GPT 1809 6
    189. MNK - 1766 5
    190. Mumm mumm 1749 2
    191. Lady Mera - 1661 6
    192. MiniMe BPP 1627 4
    193. Swedish Power - 1619 5
    194. kartal190335 - 1564 6
    195. RaMaX T0GF 1563 4
    196. Zorenh Gre 1528 3
    197. Fox - 1499 6
    198. vic85 - 1408 2
    199. engin ottoman 1391 6
    200. NiKe KS 1378 2
    201. Slick Wizard AA 1348 4
    202. Scarlex 6.Div 1301 4
    203. slufsa Kaffe 1287 2
    204. hummer - 1280 4
    205. Bodum NSF 1273 4
    206. OleXavi Outlaw 1269 3
    207. Ramocan18 - 1202 3
    208. Transfusion - 1198 2
    209. Dream Team - 1186 4
    210. Pumba SuS 1176 2
    211. Bellablue - 1161 5
    212. PEACE - 1160 4
    213. Malgus - 1091 3
    214. Crowling IIlusion 1079 4
    215. Guffen&Co - 1074 1
    216. Hellblazer Outlaws 1071 3
    217. byk - 1063 3
    218. lasjah - 1049 3
    219. Walther16 - 1049 3
    220. ProBulletz HET 1032 3
    221. sinsapp21 - 1030 3
    222. Mayer Outlaw 1012 3
    223. Odda96 - 999 4
    224. DanityKane V 954 1
    225. bigmama mnooooe 943 1
    226. Joerso - 937 1
    227. Stålsture - 927 5
    228. tiger king - 904 4
    229. Vamsas OPN 896 3
    230. TheGreatNUMB - 838 3
    231. sun speed - 823 3
    232. irijaq PT 805 1
    233. Arn - 803 3
    234. adgrendal Gre 789 2
    235. Kimmobj95 Outlaw 787 2
    236. cr7 Ekstra 780 2
    237. Olsen M-M 778 2
    238. alsa TGF™ 776 2
    239. Heisann - 773 2
    240. Samara Ekstra 763 2
    241. Iamdagangsta Outlaws 758 4
    242. Thunderhorse - 744 2
    243. AZ-77 - 700 3
    244. danielkk - 680 1
    245. Sadboys - 674 2
    246. Mowgli - 640 1
    247. Frankie Stein TT 637 2
    248. giddnich woopface 620 2
    249. olebrum GPT 602 3
    250. NotChris Ekstra 553 3
    251. Lech - 552 1
    252. Legenden - 550 3
    253. Kleivafestial Kleiva 547 2
    254. SPARTA - 543 1
    255. yayang TGF™ 542 2
    256. Paendrag - 537 1
    257. andong - 521 2
    258. necosevda - 500 2
    259. LoveToSmoke - 477 2
    260. tullix DM 465 2
    261. the_diamant SIM 439 1
    262. I Love Therese Duracell 402 1
    263. ÜçHilal MADTURK 402 1
    264. zwapz - 385 1
    265. zlatan - 365 2
    266. KingOfTheAndals - 342 1
    267. Creator - 342 2
    268. ZAP - 328 2
    269. Hjelmen - 320 1
    270. Hskaug - 307 1
    271. eahnor - 301 2
    272. CrowBandit AWW 296 2
    273. gatorade - 287 1
    274. 122A TN 263 2
    275. Parox - 251 2
    276. Nissen OP 242 2
    277. Big Ben - 241 2
    278. mr. muto - 232 1
    279. hhommen - 232 1
    280. endreman EM 224 1
    281. Stakan Kaffe 206 1
    282. Hovland93 - 163 1
    283. smile - 119 1
    284. anti - 14 1
    285. CROPTOOL - 2 1
    Sist endret av sommerfuglen : 2016-01-04 kl 19:04

    Moderatorene jobber på frivillig basis og er derfor ikke tilgjengelig 24 timer i døgnet.

  4. #4

    Standard Topp 10 - Spillere

    De største spillerne Spillere Allianse Befolkning Landsbyer
    1. allinn2night K 65934 49
    2. McClane TC 63668 55
    3. LaFamilija K 40899 45
    4. Partypooper K 39255 46
    5. Meleen K 38952 47
    6. Wight Spirit K 34673 38
    7. Klovner I Kamp K 34670 41
    8. 3days NST 28796 35
    9. Gyldeprinz FO 28239 34
    10. Nari K 27829 34

    De mest suksessrike angriperne Spillere Befolkning Landsbyer Poeng
    1. Klovner I Kamp 34670 41 14506441
    2. LaFamilija 40899 45 2213895
    3. PeepeePoopoo 10000 16 1538158
    4. Partypooper 39255 46 1318331
    5. Snill Larsigutt 14625 21 801347
    6. SweNor 25595 32 770587
    7. Billy the kid 21452 30 700713
    8. Captain Qwark 10256 11 614560
    9. Rivogrøsk 15439 21 605715
    10. Eru 25931 35 559501

    De mest suksessrike forsvarerne Spillere Befolkning Landsbyer Poeng
    1. Klovner I Kamp 34670 41 19500642
    2. DaddysGirl 24506 31 1223915
    3. Snill Larsigutt 14625 21 945952
    4. Billy the kid 21452 30 757924
    5. Gruffegutt 22923 28 744802
    6. TGF 12850 21 706212
    7. Madame Terror 17635 23 564594
    8. savagex 13231 21 525753
    9. Rivogrøsk 15439 21 506271
    10. Partypooper 39255 46 503725

    Ukens angripere Nr. Spillere Poeng
    1. Klovner I Kamp 8795838
    2. PeepeePoopoo 1299089
    3. Partypooper 623022
    4. SweNor 276467
    5. Nemps 180521
    6. Rivogrøsk 147571
    7. Eru 116704
    8. Narkaz 113360
    9. DaddysGirl 105224
    10. Snill Larsigutt 103708

    Ukens klatrere Nr. Spillere Rangeringer
    1. iDeff 46
    2. Kaliber 44
    3. Sigve10 27
    4. joho_the_first 26
    5. MATTA 25
    6. yahsi 16
    7. midgetballs 14
    8. JAUBAJU 14
    9. emekli 13
    10. engin 13

    Ukens forsvarere Nr. Spillere Poeng
    1. Klovner I Kamp 8165432
    2. Gruffegutt 702360
    3. DaddysGirl 699605
    4. Madame Terror 517202
    5. LaFamilija 356010
    6. Snill Larsigutt 307179
    7. Rivogrøsk 184252
    8. Viggen 144214
    9. joho 129248
    10. Nemps 89437

    Ukens plyndrere Nr. Spillere Ressurser
    1. Klovner I Kamp 674207583
    2. Partypooper 39033231
    3. Billy the kid 31754126
    4. Narkaz 17941393
    5. Gruffegutt 16523386
    6. Tatalla 16413312
    7. 3days 11987467
    8. iDeff 11060372
    9. bleikfis 10767514
    10. Viggen 10400249

    Moderatorene jobber på frivillig basis og er derfor ikke tilgjengelig 24 timer i døgnet.

  5. #5

    Standard Allianser

    De største alliansene Allianse Spillere Ø Poeng
    1. K 34 19008 646283
    2. TGF™ 23 7473 171890
    3. NST 9 18580 167221
    4. Angels 7 14388 100716
    5. SIM 13 7301 94919
    6. Ekstra 16 5551 88815
    7. V 3 25450 76350
    8. TC 2 35932 71863
    9. Løa © 5 10261 51303
    10. KIovn 3 15648 46943
    11. KS 5 9041 45207
    12. SM 5 8312 41562
    13. Gre 6 5254 31526
    14. SuS 6 5086 30518
    15. LeNo 4 7621 30484
    16. FO 1 28239 28239
    17. TRD 1 23702 23702
    18. PT 3 6115 18345
    19. KIK 1 12005 12005
    20. SAYONARA 1 11388 11388
    21. GB 1 10562 10562
    22. HET 4 2426 9702
    23. T0GF 3 3094 9283
    24. Outlaws 4 2196 8782
    25. karl&co 1 8089 8089
    26. KaYe 1 7534 7534
    27. TR 2 3766 7532
    28. GPT 3 2507 7520
    29. Sim City 1 6594 6594
    30. ottoman 2 2977 5954
    31. AA 1 5138 5138
    32. Outlaw 3 1522 4565
    33. Hei 1 4051 4051
    34. 6.Div 2 1573 3146
    35. OPN 2 1439 2877
    36. XIX 1 2825 2825
    37. NN 1 2297 2297
    38. NSF 1 2189 2189
    39. G.3 1 1856 1856
    40. mumm 1 1749 1749
    41. BPP 1 1627 1627
    42. Kaffe 2 747 1493
    43. TT 1 1347 1347
    44. MADTURK 1 1304 1304
    45. IIlusion 1 1079 1079
    46. mnooooe 1 943 943
    47. M-M 1 778 778
    48. woopface 1 620 620
    49. Kleiva 1 547 547
    50. DM 1 465 465
    51. TN 1 456 456
    52. Duracell 1 402 402
    53. AWW 1 296 296
    54. OP 1 242 242
    55. EM 1 224 224

    Moderatorene jobber på frivillig basis og er derfor ikke tilgjengelig 24 timer i døgnet.

  6. #6

    Standard TOPP 10 - Allianser

    De største alliansene Allianse Spillere Ø Poeng
    1. K 34 19008 646283
    2. TGF™ 23 7473 171890
    3. NST 9 18580 167221
    4. Angels 7 14388 100716
    5. SIM 13 7301 94919
    6. Ekstra 16 5551 88815
    7. V 3 25450 76350
    8. TC 2 35932 71863
    9. Løa © 5 10261 51303
    10. KIovn 3 15648 46943

    De beste alliansene (angrep) Allianse Spillere Ø Poeng
    1. K 34 386127 13128322
    2. SIM 13 301329 3917279
    3. SuS 6 490174 2941046
    4. Angels 7 400271 2801894
    5. TGF™ 23 113174 2602993
    6. LeNo 4 325842 1303369
    7. Ekstra 16 47817 765074
    8. KS 5 146724 733618
    9. NST 9 61154 550384
    10. SM 5 106159 530796

    De beste alliansene (forsvar) Allianse Spillere Ø Poeng
    1. K 34 184752 6281551
    2. SuS 6 530786 3184717
    3. Angels 7 374208 2619458
    4. SIM 13 166278 2161620
    5. TGF™ 23 92072 2117653
    6. NST 9 140541 1264872
    7. KS 5 129667 648336
    8. Ekstra 16 27404 438458
    9. SM 5 76113 380565
    10. Gre 6 49017 294101

    Ukens angripere Rang Allianse Poeng
    1. K 3220561
    2. NST 430903
    3. Ekstra 186451
    4. LeNo 180521
    5. Angels 177553
    6. TC 130020
    7. Løa © 103700
    8. SIM 94549
    9. Hei 94197
    10. TGF™ 25187

    Ukens klatrere Rang Allianse Innbyggere
    1. K 43799
    2. TC 16538
    3. NST 7751
    4. Ekstra 6954
    5. GB 5099
    6. Angels 3172
    7. HET 2157
    8. Løa © 2111
    9. SIM 1290
    10. ottoman 1236

    Ukens forsvarere Rang Allianse Poeng
    1. K 1803569
    2. NST 1128911
    3. Angels 194550
    4. Løa © 148346
    5. PT 129248
    6. LeNo 89437
    7. GB 70449
    8. Outlaws 49785
    9. SM 40350
    10. SIM 25821

    Ukens plyndrere Rang Allianse Ressurser
    1. K 62485648
    2. NST 42825920
    3. Angels 33698234
    4. Løa © 24206627
    5. Ekstra 22653211
    6. GB 7770257
    7. SIM 5744596
    8. TC 3593968
    9. TR 2244753
    10. HET 2183678

    Moderatorene jobber på frivillig basis og er derfor ikke tilgjengelig 24 timer i døgnet.

  7. #7

    Standard De største Heltene

    1. Klovner I Kamp 808 16356142
    2. LaFamilija 326 2673850
    3. PeepeePoopoo 261 1715695
    4. DaddysGirl 250 1580731
    5. Gruffegutt 234 1381018
    6. Repucation 233 1369119
    7. allinn2night 219 1211388
    8. Partypooper 217 1188076
    9. Billy the kid 214 1155188
    10. Captain Qwark 211 1127248

    Moderatorene jobber på frivillig basis og er derfor ikke tilgjengelig 24 timer i døgnet.

  8. #8

    Standard De største landsbyene

    1. 000 New 2016 allinn2night 1488 ‎(12‬‬|-209‬‬)
    2. 000 Happy New Year allinn2night 1483 ‎(15‬‬|-212‬‬)
    3. 000 This is the End allinn2night 1463 ‎(6‬‬|-211‬‬)
    4. 2 THE RULER 1447 ‎(226‬‬|-249‬‬)
    5. 010 SAP allinn2night 1401 ‎(5‬‬|-214‬‬)
    6. 013 SAP allinn2night 1400 ‎(19‬‬|-207‬‬)
    7. 004 SAP allinn2night 1400 ‎(16‬‬|-217‬‬)
    8. 006 SAP allinn2night 1400 ‎(9‬‬|-211‬‬)
    9. 003 SAP allinn2night 1400 ‎(17‬|-217‬‬)
    10. 005 SAP allinn2night 1395 ‎(11‬‬|-208‬‬)
    Sist endret av sommerfuglen : 2016-01-04 kl 12:24

    Moderatorene jobber på frivillig basis og er derfor ikke tilgjengelig 24 timer i døgnet.

  9. #9

    Standard Små artefakter

    Verdens Underverk byggeplan
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Rivogrøsk K
    Verdens Underverk byggeplan
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby McClane TC
    Verdens Underverk byggeplan
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Flaminggo TGF™
    Verdens Underverk byggeplan
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Natarene -
    Verdens Underverk byggeplan
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Natarene -
    Verdens Underverk byggeplan
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby DaddysGirl K
    Verdens Underverk byggeplan
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Popcorn K
    Verdens Underverk byggeplan
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Klovner I Kamp K
    Verdens Underverk byggeplan
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Natarene -
    Verdens Underverk byggeplan
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Natarene -
    Verdens Underverk byggeplan
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Natarene -
    Verdens Underverk byggeplan
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Natarene -
    Verdens Underverk byggeplan
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Natarene -

    Navn spiller Allianse
    Liten artefakt Solide bygninger V (‎4‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Natarene -
    Liten artefakt Solide bygninger VI (‎4‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Enirtak K
    Liten artefakt Solide bygninger VII (‎4‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Aliens NST
    Liten artefakt Solide bygninger VIII (‎4‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby DaddysGirl K
    Liten artefakt Solide bygninger IX (‎4‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Gondor SIM
    Liten artefakt Solide bygninger X (‎4‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Natarene -

    Navn spiller Allianse
    Raskere tropper (Landsby) V (‎2‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Captain Qwark K
    Raskere tropper (Landsby) VI (‎2‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby grimpax KIK
    Raskere tropper (Landsby) VII (‎2‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Chep TC
    Raskere tropper (Landsby) VIII (‎2‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Sheogorath K
    Raskere tropper (Landsby) IX (‎2‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby SweNor K
    Raskere tropper (Landsby) X (‎2‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby PeepeePoopoo K

    Navn spiller Allianse
    Liten artefakt Spion V (‎5‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Partypooper K
    Liten artefakt Spion VI (‎5‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby vj94 Angels
    Liten artefakt Spion VII (‎5‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Raring KIovn
    Liten artefakt Spion VIII (‎5‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Meleen K
    Liten artefakt Spion IX (‎5‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Dan-Åke K
    Liten artefakt Spion X (‎5‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby McClane TC

    Navn spiller Allianse
    Liten artefakt Mindre kornforbruk V (‎1‬‬/2‬‬‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby SweNor K
    Liten artefakt Mindre kornforbruk VI (‎1‬‬/2‬‬‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby LaFamilija K
    Liten artefakt Mindre kornforbruk VII (‎1‬‬/2‬‬‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Meleen K
    Liten artefakt Mindre kornforbruk VIII (‎1‬‬/2‬‬‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Captain Qwark K
    Liten artefakt Mindre kornforbruk IX (‎1‬‬/2‬‬‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby remix NST
    Liten artefakt Mindre kornforbruk X (‎1‬‬/2‬‬‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Eru Angels

    Navn spiller Allianse
    Raskere troppetrening (landsby) V (‎1‬‬/2‬‬‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Klovner I Kamp K
    Raskere troppetrening (landsby) VI (‎1‬‬/2‬‬‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Billy the kid Angels
    Raskere troppetrening (landsby) VII (‎1‬‬/2‬‬‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Eru Angels
    Raskere troppetrening (landsby) VIII (‎1‬‬/2‬‬‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby SweNor K
    Raskere troppetrening (landsby) IX (‎1‬‬/2‬‬‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Partypooper K
    Raskere troppetrening (landsby) X (‎1‬‬/2‬‬‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Rivogrøsk K

    Navn spiller Allianse
    Liten Byggeplan for stort varehus/silo V
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Nemps LeNo
    Liten Byggeplan for stort varehus/silo VI
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby __geo__ Angels
    Liten Byggeplan for stort varehus/silo VII
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Carpe diem K
    Liten Byggeplan for stort varehus/silo VIII
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Loxic LeNo
    Liten Byggeplan for stort varehus/silo IX
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Madame Terror K
    Liten Byggeplan for stort varehus/silo X
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Tembelek TGF™

    Navn spiller Allianse
    Liten artefakt Hemmelig jordkjeller/tilfeldig mål V (‎200‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Natarene -
    Liten artefakt Hemmelig jordkjeller/tilfeldig mål VI (‎200‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Natarene -
    Liten artefakt Hemmelig jordkjeller/tilfeldig mål VII (‎200‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Natarene -
    Liten artefakt Hemmelig jordkjeller/tilfeldig mål VIII (‎200‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby kafkaskartali TR
    Liten artefakt Hemmelig jordkjeller/tilfeldig mål IX (‎200‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Tatalla NST
    Liten artefakt Hemmelig jordkjeller/tilfeldig mål X (‎200‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Megasusp Løa ©

    Navn spiller Allianse
    Narrens artefakt (‎5‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: konto Captain Qwark K

    Narrens artefakt (‎2‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: konto grimpax KIK

    Navn spiller Allianse
    Narrens artefakt (‎2‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: konto Chep TC

    Navn spiller Allianse
    Narrens artefakt (‎0.1‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: konto vikingen K

    Navn spiller Allianse
    Narrens artefakt (‎3‬‬/4‬‬‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: konto grimpax KIK

    Narrens artefakt (‎1‬‬/2‬‬‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: konto Gyldeprinz FO

    Navn spiller Allianse
    Narrens artefakt (‎2‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Monster Deff TGF™

    Navn spiller Allianse
    Narrens artefakt (2)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby allinn2night K

    Navn spiller Allianse
    Narrens artefakt (2)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Andariel K

    Navn spiller Allianse
    Narrens artefakt (‎0.01‬×‬‎)
    Skattkammer: 10, Effekt: Landsby Tortimer K
    Sist endret av sommerfuglen : 2016-01-04 kl 12:39

    Moderatorene jobber på frivillig basis og er derfor ikke tilgjengelig 24 timer i døgnet.

  10. #10

    Standard Store artefakter

    Stor artefakt Solide bygninger I (‎3‬×‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Targa Ekstra
    Stor artefakt Solide bygninger II (‎3‬×‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Natarene -
    Stor artefakt Solide bygninger III (‎3‬×‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Tatalla NST
    Stor artefakt Solide bygninger IV (‎3‬×‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Gruffegutt NST

    Unik Solide bygninger (‎5‬×‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto McClane TC

    Navn spiller Allianse
    Raskere tropper (Konto) I (‎1.5‬×‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Narkaz Ekstra
    Raskere tropper (Konto) II (‎1.5‬×‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Natarene -
    Raskere tropper (Konto) III (‎1.5‬×‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Partypooper K
    Raskere tropper (Konto) IV (‎1.5‬×‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto dao -

    Unik Raskere tropper (‎2‬×‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Klovner I Kamp K

    Navn spiller Allianse
    Stor artefakt Spion I (‎3‬×‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Pamtomet -
    Stor artefakt Spion II (‎3‬×‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Gyldeprinz FO
    Stor artefakt Spion III (‎3‬×‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Billy the kid Angels
    Stor artefakt Spion IV (‎3‬×‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Rivogrøsk K

    Unik Spion (‎10‬×‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto the 3 kingdoms TGF™

    Navn spiller Allianse
    Stor artefakt Mindre kornforbruk I (‎3‬‬/4‬‬‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Popcorn K
    Stor artefakt Mindre kornforbruk II (‎3‬‬/4‬‬‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Sheogorath K
    Stor artefakt Mindre kornforbruk III (‎3‬‬/4‬‬‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Timon NST
    Stor artefakt Mindre kornforbruk IV (‎3‬‬/4‬‬‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Natarene -

    Unik Mindre kornforbruk (‎1‬‬/2‬‬‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Madame Terror K

    Navn spiller Allianse
    Raskere troppetrening (Konto) I (‎3‬‬/4‬‬‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto DaddysGirl K
    Raskere troppetrening (Konto) II (‎3‬‬/4‬‬‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto remix NST
    Raskere troppetrening (Konto) III (‎3‬‬/4‬‬‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Kaasblokjes SIM
    Raskere troppetrening (Konto) IV (‎3‬‬/4‬‬‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Cuipa K

    Unik Raskere troppetrening (‎1‬‬/2‬‬‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto LaFamilija K

    Navn spiller Allianse
    Stor Byggeplan for stort varehus/silo I
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Ryot K
    Stor Byggeplan for stort varehus/silo II
    Skattkammer: 20, Effekt: konto snappi K
    Stor Byggeplan for stort varehus/silo III
    Skattkammer: 20, Effekt: konto allinn2night K
    Stor Byggeplan for stort varehus/silo IV
    Skattkammer: 20, Effekt: konto The Freshmaker K

    Navn spiller Allianse
    Stor artefakt Hemmelig jordkjeller/tilfeldig mål I (‎100‬×‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Aliens NST
    Stor artefakt Hemmelig jordkjeller/tilfeldig mål II (‎100‬×‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Natarene -
    Stor artefakt Hemmelig jordkjeller/tilfeldig mål III (‎100‬×‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Natarene -
    Stor artefakt Hemmelig jordkjeller/tilfeldig mål IV (‎100‬×‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Natarene -

    Unik Hemmelig jordkjeller/tilfeldig mål (‎500‬×‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto Natarene -

    Navn spiller Allianse
    Unik Narrens artefakt (‎1‬‬/2‬‬‬‎)
    Skattkammer: 20, Effekt: konto savagex Angels
    Sist endret av sommerfuglen : 2016-01-04 kl 12:43

    Moderatorene jobber på frivillig basis og er derfor ikke tilgjengelig 24 timer i døgnet.

Lignende tråder

  1. Svar: 0
    Siste innlegg: 2016-02-16, 18:50
  2. Svar: 0
    Siste innlegg: 2015-09-04, 19:10
  3. Svar: 6
    Siste innlegg: 2015-05-02, 19:04
  4. Speed - runde 19 (januar 2015 - april 2015)
    By sommerfuglen in forum Speed
    Svar: 0
    Siste innlegg: 2015-04-08, 20:35
  5. S1 - Runde 8 (mai 2014 - januar 2015)
    By treven in forum Server 1
    Svar: 0
    Siste innlegg: 2015-02-07, 10:26

Regler for innlegg

  • Du kan ikke poste nye tråder
  • Du kan ikke poste svar
  • Du kan ikke legge ved vedlegg
  • Du kan ikke endre dine innlegg
  •